slide1 slide2

Nagrody

Krajowy Lider Innowacji i Rozwoju - 2010

Wyróżnienie „Krajowy Lider Innowacji i Rozwoju - 2010”

Zakłady Chemiczne „Alwernia” S.A. otrzymały Wyróżnienie w kategorii „Innowacyjny produkt” w  małopolskiej  a  następnie  ogólnopolskiej edycji  Konkursu „ Krajowi Liderzy  Innowacji  i Rozwoju-2010” za granulowany  nawozowy siarczan magnezu MagPlonMgS w podkategorii Firma Duża. Była to już trzecia edycja konkursu organizowanego przez Fundację Innowacyjności i Rozwoju pod  patronatem Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.
Na konkurs nadesłano ponad 900 zgłoszeń a około 90 z nich pochodziło z Małopolski. Ideą konkursu jest identyfikowanie oraz promowanie przedsięwzięć i inicjatyw o charakterze rozwojowym i innowacyjnym. Konkurs jest przedsięwzięciem o zasięgu ogólnokrajowym, ma charakter otwarty i składa się z dwóch edycji tj. regionalnej (16 województw) oraz edycji ogólnopolskiej.Uczestniczące w konkursie podmioty ubiegają się o tytuły w następujących kategoriach: Innowacyjna firma, Innowacyjny produkt, Innowacyjna usługa, Innowacyjna gmina, Innowacyjna organizacja, Innowacyjny projekt unijny, Dynamicznie rozwijająca się firma. Wzorem poprzednich edycji konkursu w poszczególnych województwach odbyły się  w listopadzie i grudniu 2010 roku, seminaria „Innowacje bliżej nas” połączone z ogłoszeniem wyników na szczeblu regionalnym. W przypadku Małopolski  odbyło się to w dniu 01.12.2010r.
Wyniki edycji ogólnopolskiej ogłoszone zostały podczas uroczystej Gali Finałowej w Warszawie 16 grudnia  2010r, a wyróżnienie dla naszej firmy odebrała Pani Paulina Mikuła Kierownik Działu Organizacyjno-Prawnego.

 

 Aktualne informacje znajdziesz tutaj www.alventa.com